Magazyn architektoniczny : Pulse Park / CEBRA

Strefa Zen.
CEBRA Architekt: CEBRA Klient: KildebjergRy, Skanderborg Gmina Lokalizacja: Ry, Dania Rok Projektu: 2011-2012 Rozmiar: 24.057 ft.
Najnowszy projekt pejzażowy CEBRA położony w Kildebjerg Ry niedaleko Arhus w Danii jest nieco nietypowy.
Wychodząc poza zapewnienie flory, chodników i prostych udogodnień dla dzieci, Pulse Park będzie się wyróżniać trzema odrębnymi strefami aktywności, które zapewnią miejsce do ćwiczeń, medytacji i zabawy, z korzyścią dla pobliskich obszarów mieszkalnych i biznesowych.
Strefy te tworzą ramy aktywacyjne dla aktywności fizycznej i ćwiczeń, tworząc jednocześnie zintegrowaną część otaczającego krajobrazu.
Więcej o parku po przerwie.
Projekt, którego celem jest poszerzenie obszaru mieszkalno-biznesowego Kildebjerg Ry, ma na celu stworzenie żywej i spójnej dzielnicy zachęcającej do aktywnego stylu życia i nieformalnych spotkań w zależności od wieku, płci, pochodzenia społecznego i sprawności fizycznej.
Znajduje się między dwoma palcami.
obszaru zabudowanego Kildebjerg Ry – z nadchodzącym parkiem biznesowym po jednej stronie i dzielnicą mieszkalną po drugiej.
Strefa Zen koncentruje się na relaksacji i aktywacji zmysłów.
Warstwowa otwarta struktura, z miejscem na jogę, pilates i medytację, siedzi na wyspie w małym jeziorze, aby zoptymalizować poczucie relaksu.
W tej małej odosobnionej oazie pobudzane są wszystkie zmysły, a różne rodzaje roślin odwołują się do zmysłu wzroku, słuchu, smaku, zapachu i dotyku.
Strefa Zen.
CEBRA Druga strefa parku adresuje biegaczy, rowerzystów górskich i BMX, którzy korzystają z sieci ścieżek i torów wokół Kildebjerg Ry do ćwiczeń.
Asfaltowe trasy zawierają kilka poziomów trudności dla sportowców, ponieważ śledzą wzgórza i zakręty wokół centrum strefy.
Ścieżki te otaczają serię okrągłych misek zarówno dla biegaczy, jak i rowerzystów, a centralnie umieszczona zmiana w topografii działa jako idealny schodowy trening do treningu pulsacyjnego, a może do odpoczynku.
Strefa tętna.
CEBRA The Play Zone to las o różnych funkcjach, które dotyczą zarówno zajęć zorganizowanych, jak i freestyle.
W trzech koncentrycznych kręgach lasu goście mogą się wspinać, kołysać, skakać i balansować na różnych drzewiastych elementach.
Strefa gry .
CEBRA Park Pulse ma być gotowy do użycia w sierpniu 2012 roku.
Jeśli jesteś blisko Kildebjerg Ry i zdarza Ci się korzystać z którejś z trzech stref, daj nam znać!
[patrz też: zbrojenie rozproszone cena, brico szczytno, brico konin ]

Powiązane tematy z artykułem: brico konin brico szczytno zbrojenie rozproszone cena