Architektura 21szego wieku : Pawilon tymczasowy „Schaustelle” / J. Mayer H. Architects

Dzięki uprzejmości J.
Mayer H.
Architekci Zaprojektował J.
MAYER H., Schaustelle.
lub.
pokazać stronę.
będzie tymczasowym pawilonem i platformą dla czterech kolekcji mieszczących się w Pinakothek der Moderne w Monachium, Niemcy.
Tymczasowe zamknięcie było postrzegane jako szansa, która doprowadzi do prowizorycznego budynku wystawowego.
Schaustelle.
Zaprojektowany, aby organizować wystawy, warsztaty, wykłady, spektakle, pokazy filmów i instalacje wideo, i wiele więcej, program został zainicjowany przez Fundację Pinakothek der Moderne.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Na parterze Schaustelle znajduje się duża przestrzeń wystawiennicza, którą można łatwo dostosować do wymagań różnych wystaw czterech kolekcji.
Plany przewidują wykorzystanie otwartej konstrukcji rusztowania w obszarze zewnętrznym jako powierzchni projekcyjnej, dzięki czemu jest ona dostępna jako dodatkowa przestrzeń wystawiennicza.
Konstrukcja rusztowania pozwala przejść przez nią przechodniom, podczas gdy oni wychwytują nowe przebłyski miasta, wyruszają na wystawach ze zbiorów.
Wydarzenia towarzyszące, w tym niektóre w nocy, projekcje multimedialne na zewnątrz i platforma widokowa z widokiem na centrum miasta: wszystkie te rzeczy rzucają Kunstareal w nowe i ekscytujące światło.
Dzięki uprzejmości J.
Mayer H.
Architekci Pinakothek der Moderne zostanie zamknięty w lutym 2013 r.
W związku z pracami remontowymi i ma zostać ponownie otwarty we wrześniu 2013 r.
Fundacja Pinakothek der Moderne i cztery instytucje w Pinakothek der Moderne również korzystają z tymczasowa platforma do wysłania politycznego sygnału, aby popchnąć do zakończenia drugiej części głównego budynku.
Schaustelle to platforma operacyjna i think tank w jednym.
Dzięki uprzejmości J.
Mayer H.
Architekci Architekci: J.
MAYER H Lokalizacja: Pinakothek der Moderne, Monachium, Niemcy Przeznaczony do: Pinakothek der Moderne und Bayrische Staatsgemäldesammlungen, Bayrisches Staatsministerium für Wissenschaft, Forschung und Kunst Data: luty.
wrzesień 2013
[hasła pokrewne: ściany przesuwne, brico szczytno, brico gniezno godziny otwarcia ]

Powiązane tematy z artykułem: brico gniezno godziny otwarcia brico szczytno ściany przesuwne