Architektura i nowoczesne budownictwo – Wyższa Szkoła Inżynierii i Nauk Stosowanych Budynek dla Nanjing University / HDR

Dzięki uprzejmości HDR HDR został niedawno wybrany przez Uniwersytet Nanjing, aby zapewnić koncepcyjne i schematyczne usługi projektowe, a także masterplan, dla nowego budynku College of Engineering and Applied Sciences.
Obiekt będzie składał się z czterech wydziałów akademickich (inżynieria materiałowa i inżynieryjna, elektronika kwantowa i inżynieria optyczna, inżynieria biomedyczna oraz nauka i inżynieria energetyczna), sześć interdyscyplinarnych centrów badawczych, najnowocześniejsze centrum konferencyjne, a także wspólne obszary na spotkania studentów i wydziałów.
Budynek, który ma zostać ukończony w 2014 roku, będzie miał ponad 650 000 stóp kwadratowych i pomieści codziennie ponad 1600 studentów i wykładowców.
Więcej architektów.
Ten budynek będzie pierwszym tego typu w kraju.
powiedział Yong Sun, dyrektor operacyjny HDR dla regionu Azji i Pacyfiku.
Jest to ekscytująca okazja dla HDR do współpracy z Uniwersytetem Nanjing, aby pomóc im stać się najlepszymi na świecie w dziedzinie nauki i inżynierii.
Ta uczelnia jest jedną z najstarszych i najbardziej prestiżowych instytucji szkolnictwa wyższego w Chinach.
.
HDR.
S doświadczenie w projektowaniu akademickich budynków naukowych i technologicznych było na miejscu dla tego projektu.
komentarze Dr Shuming Nie, dziekan inżynierii na Uniwersytecie Nanjing.
.
Firma została wybrana ze względu na swoją techniczną doskonałość i zdolność do tworzenia środowiska, które promuje szeroką współpracę w dziedzinie nauki, inżynierii i medycyny..
Brian Kowalchuk, dyrektor ds.
Projektowania w HDR, zauważa, że wyzwaniem związanym z tym projektem jest stworzenie kultowego i zapadającego w pamięć wizerunku uniwersyteckiego programu naukowego i inżynieryjnego, który również sprawnie działa w międzynarodowym standardzie.
Oprócz modułowych i elastycznych laboratoriów edukacyjnych budynek będzie obejmował miejsca spotkań dla interdyscyplinarnej współpracy studentów, wykładowców i partnerów branżowych.
powiedział.
Kowalchuk dalej wyjaśnia, że nauka przekracza granice polityczne i fizyczne, ale nadal konieczne jest, aby budynek kierował się wschodnimi zasadami projektowania i obejmował lokalną kulturę.
Początkowe koncepcje projektowe łączą cztery wydziały akademickie, aby dzielić się zasobami i stwarzać możliwości dla nowych synergii w.
Przyszłościowym wyrażaniu programów inżynieryjnych.
powiedział Kowalchuk.
[hasła pokrewne: brico lubsko, ściany przesuwne, czym malować drewno ]

Powiązane tematy z artykułem: brico lubsko czym malować drewno ściany przesuwne