Kącik architekta – Punkt kontrolny graniczny Ninotsminda / Luka Machablishvili

Dzięki uprzejmości Luka Machablishvili Terminal graniczny Checkpoint w Ninotsminda w Georgii jest nowoczesnym dwupiętrowym budynkiem o łącznej powierzchni 1,78 hektara i znajduje się pomiędzy starym niestandardowym budynkiem a granicą.
Zaprojektowany przez Luka Machablishvili projekt uwzględnia wszystkie nowoczesne i niezbędne wymagania, zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym, które zapewnią maksymalny komfort dla konsumentów.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Ze względu na swój wygląd architektoniczny i rozmiar 39,4 × 107,4 metrów najlepiej nadaje się do funkcji.
Jednocześnie ma nowoczesne koncepcyjne elementy wymiarowe, które wizualnie ustalają efekty rotacyjne wokół osi na fasadzie.
Rozwiązanie architektoniczne przekształca budynek w statyczną pozycję dynamiczną, która odpowiada dynamicznemu cyklowi ruchu i ruchu niestandardowego terminala.
Dzięki uprzejmości Luka Machablishvili Wykorzystując nowoczesne materiały budowlane, elewacje boczne i wzdłużne licujące materiały elementów wymiarowych to: metalowe panele, witraże: czarne profile aluminiowe, wewnętrzne i zewnętrzne wysokiej jakości oświetlenie.
Budynek jest żelazobetonowym szkieletem z konstrukcyjny punkt widzenia (kolumny, płyty i poprzeczki) z płaskim pokryciem dachowym i pasmem piwnicy.
Dzięki uprzejmości Luka Machablishvili Architekt: Luka Machablishvili Lokalizacja: Ninotsminda, Georgia Współ-architekt: Giorgi Meladze Par.
Główny konstruktor: D.
Abashidze, N.
Kirtadze Klimatyzacja-wentylacja-ogrzewanie: G.
Qumsiashvili Projekt kanalizacji wodnej: L.
Malashkhia El-supply-low Moc: S.Soziashvili Budowa projektu: B.
Gogolauri Szacowanie kosztów: K.
Nachkebia Total Construction Area: 10,073 m2 Wysokość budynku: 9,30 metra (od podłogi do parapetów) Kondygnacje: 2 piętra (dwa lekkie pomieszczenia)
[więcej w: brico gniezno godziny otwarcia, zamek listwowy, olx puławy ]

Powiązane tematy z artykułem: brico gniezno godziny otwarcia olx puławy zamek listwowy