Magazyn architektoniczny : Chromatic Screen / Like Architects

Dinis Sottomayor Zaprojektowany i zbudowany przez Like Architects na pokaz Oporto w 2012 roku, instalacja Chromatic Screen jest interwencyjnym przedstawicielem ich efemerycznej pracy, która leży na granicy architektury, designu, instalacji miejskiej i sztuki.
Instalacja została zaprojektowana przy użyciu około 2000 wieszaków na ubrania dla dzieci z IKEA.
Bagis.
-, w czterech różnych kolorach.
niebieski, zielony, różowy i pomarańczowy.
które łączą się w wiele tonów.
Począwszy od reinterpretacji wspólnego obiektu codziennego użytku, Chromatic Screen tworzy odrębny element, organizator przestrzenny, który obejmuje wszystkich, którzy odwiedzają go w celu przeżywania kolorów z różnymi momentami nieprzezroczystości i przezroczystości.
Ekran chromatyczny daje kinetyczne, bardzo kolorowe wrażenia.
.
Dinis Sottomayor Architekci: Jak Architekci Lokalizacja: Edifício da Alfândega, Porto, Portugalia Drużyna: Diogo Aguiar, Teresa Otto, Jo.
O Jesus Kuratorstwo: fabryka projektowania * Produkcja: Francisco Andrade, Metalomecânica Budownictwo: LIKEarchitects Główne zastosowanie: Art Installation Główne materiały: 2000 wieszaki na ubrania dla dzieci.
Bagis.
(tworzywo polipropylenowe) Wymiary: 1,5 mx 1,5 mx 2 m Wysokość montażu: 2 m Data budowy: czerwiec 2012
[hasła pokrewne: zamek listwowy, brico rawicz, brico braniewo ]

Powiązane tematy z artykułem: brico braniewo brico rawicz zamek listwowy