Magazyn architektoniczny : Lista zakwalifikowana do nowego budynku usługowego Keelung Harbour

Dzięki uprzejmości strony internetowej New Keelung Harbour Service Competition Międzynarodowa konkurencja dotycząca nowego budynku usługowego w tajlandzkim mieście portowym Keelung wymagała zaprojektowania nowoczesnej stacji transferu terminali pasażerskich i towarowych oraz morskiego placu sztuki bramy.
Celem jest poprawa jakości usług dla pasażerów i ładunków, przyspieszenie rozwoju otaczających obszarów, a ostatecznie promocja lokalnego dobrobytu w regionie.
Nowy projekt budynku usług ma być nowym.
Gateway to the Nation.
.
taki, który może stać się formą Architektury Landmark Keelung.
Miejsce nowego budynku powinno być zintegrowane z innymi budynkami komercyjnymi, aby rozwinąć cały obszar.
Różnorodne programy obejmują powierzchnię 82 615 m2 i obejmują parking dla samochodów i autokarów.
Dwustopniowa konkurencja została ogłoszona na początku maja 2012 r., A na pierwszym etapie wpłynęło trzydzieści jeden wniosków z dwunastu krajów.
19 lipca jury zaprezentowało pięć nominowanych grup, aby przejść do drugiego etapu, którego termin przypada na wrzesień.
Śledź nas po przerwie, aby poznać szczegóły na temat pięciu wybranych firm.
Pięć firm zakwalifikowanych do kontynuacji drugiego etapu Nowego Międzynarodowego Konkursu na usługi portowe New Keelung Harbour przedstawia się następująco: Neil M.
Denari Architects, Inc.
(USA) Platforma dla architektury + badania (USA) i seria et Series (Francja) ACDF * Architektura (Kanada) Mecanoo Architecten (Holandia) Asymptote Architecture (USA) i (ROC) Firmy są odpowiedzialne za zaproponowanie jury konkursu planu i projektu, w tym schematów, modeli i prezentacji.
Spółka zależna firmy Keelung Harbour zapewni firmom wycieczki i informacje na temat lądu i morza na stronie, w tym widoki i wymiary, aby ułatwić fazę projektowania konkursu.
W skład jury wchodzą Aaron Betsky i Michael Speaks, tajwańscy architekci i profesjonaliści, w tym Tsai Yuan-Liang, Jin Guan-Yu, Su Yu-Jer, Wan Ming-Hen i Wei Si-Jen.
Konkurs rozpocznie się 11 września 2012 r.
I zostanie oceniony według innowacji i kreatywności oprócz wykonalności.
Celem nowego budynku usługowego Keelung Harbour jest służyć jako punkt orientacyjny i brama dla miasta, a także iskra dla odnowienia okolicy.
przez międzynarodowy konkurs Bustler and Keelung Harbour Service Building
[podobne: olx puławy, brico wschowa, wap plus ]

Powiązane tematy z artykułem: brico wschowa olx puławy wap plus