Nowoczesna architektura : Dziennik wnętrz

Mehruss Jon Ahi i Armen Karaoghlanian połączyli swoje wykształcenie z Interiors, czasopismem internetowym, które łączy związki z architekturą i filmem.
Wnętrza to internetowe czasopismo, które jest publikowane 15 dnia każdego miesiąca, w którym filmy są analizowane i ilustrowane pod względem przestrzeni.
Wnętrza koncentrują się na tym, w jaki sposób przestrzeń jest wykorzystywana w danej scenie oraz w jaki sposób architektura filmu wpływa na jego narrację i charakter.
Wnętrza zajmują się dyskusją o filmie w kategoriach przestrzeni, koncentrując się na funkcji architektury.
Publikowane w każdym miesiącu wydania koncentrują się na różnych funkcjach przestrzeni w filmie, takich jak przestrzeń i jej stosunek do czasu lub przestrzeni oraz jej związek z tematycznymi elementami filmu.
Celem tego internetowego czasopisma jest odkrycie roli architektury w filmie i tego, jak przestrzeń może wpływać na jej charakter.
Link do Facebooka: http://www.fb.com/interiorsjournal Issuu Links: Issue (Panic Room): http://issuu.com/interiorsjournal/docs/interiors0112 Wydanie 2 (Le Mepris): http: // issuu.
com / interiorsjournal / docs / interiors0212 Issue 3 (Drive): http://issuu.com/interiorsjournal/docs/interiors0312 Issue 4 (Raging Bull): http: //issuu.com/interiorsjournal/docs/interiors0412 Issue 5 (Beauty and the Beast): http: //issuu.com/interiorsjournal/docs/interiors0512 Issue 6 (2001: A Space Odyssey): http://issuu.com/interiorsjournal/docs/interiors0612 Issue 7 (The Dark Knight): http : //issuu.com/interiorsjournal/docs/interiors0712 MUBI.com http://mubi.com/notebook/posts/the-noteworthy-interiors-zona-and-shots-in-the-dark
[patrz też: brico konin, brico rawicz, zamek listwowy ]

Powiązane tematy z artykułem: brico konin brico rawicz zamek listwowy