Nowoczesna architektura : Zaha Hadid zaprzecza „wadom projektowania” Centrum Aquatics

Hufton + Crow Chociaż urzędnicy olimpijscy zostali zmuszeni do zaoferowania zwrotów biletów na miejsca z zasłoniętymi widokami w London Aquatics Centre, Zaha Hadid Architects zaprzecza, że ten problem jest wynikiem złego projektu.
W ciągu ostatnich kilku dni krytycy oskarżali zaokrąglony dach Zahy jako błąd konstrukcyjny, który zablokował wiele górnych rzędów przed oglądaniem 10-metrowej deski do nurkowania.
najwyższa trampolina, w której odbędzie się osiem imprez i bohater olimpijski z Pekinu, Tom Daley.
Jak informowaliśmy na bdonline, rzecznik Zaha Hadid nalegał, że jest to skutek tykającego problemu, ponieważ posiadacze biletów nie zostali poinformowani o ograniczonych widokach przy zakupie.
Stwierdził, że brief dla budynku z Locog miał zapewnić 5000 miejsc dla widzów z nieprzerwanym widokiem 10-metrowej imprezy na platformach nurkowych. Centrum oferuje ponad 8000 miejsc z nieprzerwanym widokiem na 10-miesięczne wydarzenia na platformie.
To więcej niż 3 000 dodatkowych miejsc niż wymagany brief.
Wyjaśnił dalej: Locog zatwierdził badania na temat wzroku i układy siedzeń ponad dwa lata temu. Kontynuuj po przerwie, aby uzyskać więcej zdjęć i odkrywczy przekrój.
Dowiedz się więcej o London Aquatics Centre tutaj na Blogu.
.
Przekrój Hufton + Crow (tryb olimpijski)
[hasła pokrewne: ściany przesuwne, brico jelcz, olx bartoszyce ]

Powiązane tematy z artykułem: brico jelcz olx bartoszyce ściany przesuwne